| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | IP, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας Hoptic |
| Τύπος | Άλλος |
|---|---|
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Εφαρμογή | FTTH, CATV, CCTV |
| Πιστοποιητικό | RoHS, CE, ISO |
| Τύπος | WDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Απεικονίστε το μήκος κύματος | 1550nm 1650nm 1625nm |
| Μήκος κύματος εργασίας | 1260 - 1360 & 1460 - 1581 |
| Τύπος | Ράφια & περίφραξη |
|---|---|
| Χρήση | FTTx, δίκτυα κέντρων δεδομένων |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα |
| Όνομα | Κασέτα mpo οπτικών ινών |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Προσαρμοστής Optitap |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Συμβατό σύστημα με OptiTap και τον χ-συνδετήρα |
| Αρίθμηση ινών | Simplex Sc |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Διαχωριστής PLC οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | G652D, G655, G657A, κατόπιν αιτήσεως |
| Απώλεια εισαγωγής (DB) | 7.1/7.3 |
| Ομοιομορφία απώλειας (DB) | 0,6 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών, λύσεις FTTx |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Αριθ. της ίνας | 32 |
| Τύπος συνδετήρων | LC SC FC ST |
| Τύπος ινών | G652D, G655, G657A, κατόπιν αιτήσεως |
| Τύπος | Προσαρμοστής ινών & συνδετήρες, οπτικός προσαρμοστής ινών SC/UPC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος διάρκειας | >1000 |
| Δύναμη θερμοκρασίας | - 55 + σε 85 |
| Δύναμη διατήρησης | 200-600G |
| Τύπος | Μετρητής δύναμης οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Οπτικό πολύμετρο ινών |
| Μήκος κύματος βαθμολόγησης (NM) | 850/1300/1310/1490/1550/1625 |
| Τύπος συνδετήρων | Ανταλλάξιμο FC/SC/ST για PC/APC |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Τύπος συνδετήρων Β | OptiTap |
| Τύπος συνδετήρων Α | SC/APC |