| Τύπος | FWDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | 3 λιμένας FWDM |
| Λειτουργούν μήκος κύματος | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Λιμένες | 3 λιμένες |
| Τύπος | Επιχειρηματικό ασύρματο σημείο πρόσβασης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοστής οπτικών ινών |
| Αριθ. της ίνας | 1 |
| Τύπος συνδετήρων | APC SC |
| Υλικό | PC |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Ttap για τον προσαρμοστή OptiTap |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Compatiable με Optitap (Corning), συνδετήρας Χ (Amphenol) |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 3.0mm, 5.0mm, επίπεδα 2.0*3.0mm |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Τύπος συνδετήρων | SC/APC |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
| Χρώμα σακακιών | Κίτρινος |
| Τύπος | FWDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | Ο πολυδιαυλωτής φίλτρων CWDM για WDM προσθέτει/ρίχνει τα συστήματα |
| Λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος | 1260~1620 NM |
| Διάστημα καναλιών | 20 NM |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Αδιάβροχος οπτικός συνδετήρας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Compatiable με Optitap (Corning), συνδετήρας Χ (Amphenol) |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 3.0mm, 5.0mm, επίπεδα 2.0*3.0mm |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Συνδετήρας OptiTap |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Compatiable με Optitap (Corning), συνδετήρας Χ (Amphenol) |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 3.0mm, 5.0mm, επίπεδα 2.0*3.0mm |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | SC/APC αδιάβροχος συνδετήρας |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 2.*3.0mm, 3.0mm, 5.0mm |
| Στεγανοποιήστε | IP68 |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Αδιάβροχος γρήγορος συνδετήρας για Huawei |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 2.*3.0mm, 3.0mm, 5.0mm |
| Στεγανοποιήστε | IP68 |
| Τύπος | CCWDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Αριθμός καναλιών | 4CH, 8CH Ή 16CH |
| Δομή | Mux ή Demux |
| Διάστημα καναλιών | 20nm |