| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρώμα σακακιών | Aqua |
| Διάμετρος | 4.8mm |
| Υλικό | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Υλικό σακακιών | PE, TPU, LSZH |
| Αρίθμηση ινών | ίνα 2 έως 144 |
| Εμπορικό σήμα ινών | Corning, OFS, YOFC |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | 1*8 θραύστης PLC |
| Τύπος ινών | G657A1 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Αριθ. της ίνας | 24. |
| Πολλαπλού τρόπου ίνα | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode ίνα | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Πολλαπλού τρόπου ίνα | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode ίνα | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Αριθ. της ίνας | 2 έως 144 |
| Τύπος | Συνδετήρας οπτικών ινών |
|---|---|
| Δίκτυο | ΚΑΝΕΝΑΣ |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Μέγεθος | μπορέστε να παραχθείτε σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Τύπος συνδετήρων | SC/APC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 3g |
| Όνομα προϊόντων | Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJBFJV |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών, γάτα 1 |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 2 |
| Αρίθμηση ινών | 1~12 |
| Βάρος καλωδίων | 10kg/km |
| Διάμετρος καλωδίων | 5,0*2,0mm |
| Τύπος | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Όνομα προϊόντων | αυτοφερόμενο καλώδιο πτώσης |
| Αρίθμηση ινών | 1~4 |
| Βάρος καλωδίων | 10kg/km |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Φγμένο αέρας καλώδιο GYCFTY |
| Αρίθμηση ινών | 96 πυρήνας |
| Ένωση θηκών | PE |