| Τύπος | WDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος σωλήνων χάλυβα FWDM |
| Τύπος | Πολυπλεξία διαίρεσης μήκους κύματος |
|---|---|
| Χρήση | FWDM |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | 1X2 FWDM |
| Τύπος | Εργαλεία, ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Οθόνη επίδειξης | 5,6 χρωματισμένο ίντσα LCD (οθόνη αφής) |
| Σειρά | 120KM |
| Μέγεθος | 227mmx 160mmx70mm |
| Τύπος | Ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Τύπος συνδετήρων | Sc LC FC ST (ως απαίτησή σας) |
| Μονάδα μέτρησης | dB/dBm/xW |
| Τάση λειτουργίας (Β) | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 3.3V~5.5V |
| Τύπος | Ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | Υπαίθριος |
| Όνομα προϊόντων | OTDR |
| Οθόνη επίδειξης | 5,6 χρωματισμένο ίντσα LCD (οθόνη αφής) |
| Σειρά | 120KM |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Αόρατο τελικό κιβώτιο καλωδίων ινών |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | APC Sc στη συνέλευση καλωδίων πτώσης SC/APC FTTH |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Ίνα | G657A |
| Υλικό | LSZH |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | 2~24 πυρήνων έξοχο μίνι καλώδιο οπτικών ινών UniTube φγμένο αέρας |
| Αρίθμηση ινών | 2~24 πυρήνες |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο πτώσης FTTH |
| Αρίθμηση ινών | 1~4 ίνες |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία (G652D, G657A) ή πολλαπλού τρόπου |