| Τύπος | PLC 1X4, μίνι PLC σωλήνων χάλυβα |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Πρότυπο | 1*4 θραύστης PLC χωρίς συνδετήρα |
| Μήκος κύματος | 1260-1650nm |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Τύπος | Θραύστης PLC, LC/APC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 1x32 μίνι θραύστης PLC τύπων |
| Τύπος ινών | G657A1 ή ως διαταγή των πελατών |
| Διάμετρος | 0.9mm |
| Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) | 1260~1650 |
| Τύπος | Ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | OTDR |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Τύπος | προσαρμοστής, sc/apc SM DX |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 2 |
| Χρώμα | Πράσινος/μπλε |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | - 40 σε + 75 βαθμούς |
| Υλικό | PC |
| Τύπος | Θραύστης PLC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Θραύστης PLC τύπων κασετών |
| Μέγεθος | 100x25x130mm (WxHxL) |
| Τύπος | Θραύστης PLC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, 4g |
| Πρότυπο | 1*2 θραύστης PLC |
| Τύπος | Θραύστης PLC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | ΚΑΝΕΝΑΣ |
| Εφαρμογή | ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN, |
| Τύπος | Θραύστης PLC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN |
| Όνομα προϊόντων | 1x8 θραύστης SC/APC PLC κασετών |
| Τύπος | Λύσεις FTTx, τύπος σωλήνων χάλυβα μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Ίνα | G657A1 |
| Αρίθμηση ινών | 4 πυρήνες |
| Τύπος συνδετήρων | APC SC |
| μήκος | 0,5m/1m/2m/5m/προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Πολυπλεξία διαίρεσης μήκους κύματος |
|---|---|
| Χρήση | FWDM |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | 1X2 FWDM |