| Τύπος | Οπτικές ίνες |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Όνομα προϊόντων | Φγμένο καλώδιο οπτικών ινών μικροϋπολογιστών αγωγών GCYFTY αέρας |
| Αρίθμηση ινών | 12~288 πυρήνες |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος (G652D) |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος ινών | SM/MM |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος | Οπτικές ίνες |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | Άμεσο θαμμένο GYTA53 καλώδιο οπτικών ινών τύπων υπαίθριο |
| Αρίθμηση ινών | 12~288 πυρήνες |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών, γάτα 1 |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 2 |
| Αρίθμηση ινών | 1~12 |
| Βάρος καλωδίων | 10kg/km |
| Διάμετρος καλωδίων | 5,0*2,0mm |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Γυαλίζοντας τύπος | UPC, APC |
| Διάμετρος | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, άλλα |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών, γάτα 1 |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο πτώσης FTTH |
| Εφαρμογή | εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο πτώσης |
| Αρίθμηση ινών | 1~4 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Δομή καλωδίων | Σφιχτό καλώδιο απομονωτών |
| Τρόπος | SM.MM |
| Τύπος ινών | G657A1, G657A2 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Φυσώντας καλώδιο οπτικής ίνας μικροϋπολογιστών αέρα GYCFY |
| Τύπος ινών | ενιαίος τρόπος (G652D) |
| Αρίθμηση ινών | 12~144 πυρήνες |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο οπτικής ίνας GCYFTY |
| Τύπος ινών | G652D |
| Αρίθμηση ινών | 2~288 πυρήνες |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Αρίθμηση ινών | 1 πυρήνας |
| Τρόπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Τύπος ινών | G657A1 |