| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | FC εξασθενητής οπτικών ινών |
| Γένος συνδετήρων | FC αρσενικό στο θηλυκό |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |
| Τύπος | Συνδετήρας οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Όνομα προϊόντων | Γρήγορος συνδετήρας Sc |
| Εξωτερικό σακάκι | Τσάντα PE |
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, μπεζ |
| Τύπος | Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Όνομα προϊόντων | LC Fast Connector |
| Εξωτερικό σακάκι | Τσάντα PE |
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, μπεζ |
| Τύπος | Ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τύπος συνδετήρων | SC LC FC ST |
| Χρόνος Cleanning | Πάνω από 800 καθαρίζουν |
| Όνομα | Τελικό κιβώτιο FTTX |
|---|---|
| Διαστάσεις (LxWxH) | 365x137x90mm (χωρίς κάλυψη) 375x142x120mm (με την κάλυψη) |
| Προστασία εισόδου | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~80℃ |
| Στρογγυλό καλώδιο OD | 5.0mm 14.0mm |
| Τύπος | Άλλος |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 έτη |
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Συνδετήρας | SC, ST, FC, LC, MTRJ, MU, DIN |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Αριθ. της ίνας | 1. |
| Στεγανοποιήστε | IP67 |
| Τύπος ινών | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |
| Τύπος ινών | SM |
|---|---|
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >60dB |
| Χρώμα καλωδίων | Κίτρινος |
| Χρώμα συνδετήρων | Μέταλλο |
| Τύπος συνδετήρων | Sc |
|---|---|
| Ferrule τέλος-πρόσωπο | UPC, APC |
| Τύπος ινών | SM, ΚΚ |
| Τύπος καλωδίων | Simplex, διπλό |
| Καλώδιο OD | 0.9/2.0/3.0mm |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Τύπος | Sc |
| Τρόπος | SM&MM |
| Συνθήκες εργασίας | -40°C σε +75°C |