| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Στοιχείο | APC SM SX E2000 προσαρμοστής οπτικών ινών με τη φλάντζα |
| Αριθ. της ίνας | 1 |
| Τύπος | Προσαρμογέας οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Τύπος | FC/SC/ST/LC |
| Μήκος κύματος εργασίας | 1200~1600nm |
| Απώλεια εισαγωγής (IL) | 0,2 |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | ODVA/MPO τελικό κιβώτιο |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Μέγεθος | 250* 80*70mm |
| Τύπος | Test&Tools |
|---|---|
| Χρήση | συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρίζοντας τσάντα εργαλείων τελών οπτικής ίνας |
| Τύπος | οπτικός εξασθενητής ινών, Ενιαία λειτουργία |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Όνομα προϊόντων | LC αρσενικό UPC στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών |
| Λειτουργούν μήκος κύματος | SM: 1200-1600nm ή 1310nm, 1550nm |
| σειρά DB | 1-30dB (MAX) |
| Τύπος | οπτικών ινών εξασθενητής, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Εξασθενητής οπτικών ινών Sc |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |
| Επιστροφής απώλεια (DB) | PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60 |
| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Εξασθενητής οπτικών ινών Sc |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό Sc στο θηλυκό |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |
| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Εξασθενητής οπτικών ινών Sc |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό Sc στο θηλυκό |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |
| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | LC εξασθενητής οπτικών ινών |
| Γένος συνδετήρων | LC αρσενικό στο θηλυκό |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |
| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Εξασθενητής οπτικών ινών του ST |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό του ST στο θηλυκό |
| Σειρά επιπέδων μείωσης | 0~30dB |