| Τύπος | Προσαρμοστής ινών & συνδετήρες, Sc-apc SM SX προσαρμοστών οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος διάρκειας | >1000 |
| Δύναμη θερμοκρασίας | - 55 + σε 85 |
| Δύναμη διατήρησης | 200-600G |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | SC/APC καλώδιο μπαλωμάτων συμβατό με Corning Optitap |
| Τύπος | Εξασθενητής οπτικών ινών, αρσενικό στο θηλυκό |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | FC μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών |
| Γένος συνδετήρων | FC αρσενικό στο θηλυκό |
| Τύπος | APC SC, SC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Άλτης οπτικών ινών |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών |
| Τρόπος | SM |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Απώλεια εισαγωγής | <> |
| Τύπος | Μετρητής δύναμης οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | Ifot-5000 ενσωματωμένος μετρητής |
| Υλικό | πλαστικό, μέταλλο |
| Εφαρμόσιμοι άνθρωποι | Ανίχνευση μηχανικών βλαβών FTTX Κατασκευή Κατάρτιση Συντήρηση δικτύων |
| Τύπος | Προσαρμοστής οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Μήκος κύματος εργασίας | 1200~1600nm |
| Απώλεια εισαγωγής (DB) | 0,2 |
| Επιστροφής απώλεια (DB) | ≥50 |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Τύπος ινών | LC οπτικός προσαρμοστής ινών |
| Υλικό μανικιών | Χαλκός Zirconia ή φωσφόρων |
| Επιστροφής απώλεια (DB) | ≥50 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | - 40 + 75°C |
| Τύπος | Προσαρμοστής ινών & συνδετήρες, διπλός προσαρμοστής LC UPC |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος διάρκειας | >1000 |
| Δύναμη θερμοκρασίας | - 55 + σε 85 |
| Δύναμη διατήρησης | 200-600G |