| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTT, εξοπλισμός δοκιμής |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα |
| Όνομα προϊόντων | 12 πυρήνας 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα | Κοινή περάτωση θόλων |
| Μορφή | Simplex, ντούμπλεξ, τετράγωνο |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0.2dB |
| Τύπος | Προσαρμοστής ινών & συνδετήρες, MPO/MTP |
|---|---|
| Εφαρμογή | FTTX |
| Χρώμα | Μπλε Greean/Aqua |
| Τύπος ινών | SM/MM |
| Όνομα προϊόντων | συνδετήρας mpo |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | LC |
| Ferrule τέλος-πρόσωπο | PC, UPC, APC |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία, πολλαπλού τρόπου |
| Τύπος καλωδίων | Simplex, διπλό |
| Τύπος | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | Τελική περάτωση πρόσβασης ινών |
| Διάσταση (χιλ.) | 395*245*130 |
| Μέγιστη ικανότητα (ενιαία ίνα) | 288 |
| Τύπος | Άλλος |
|---|---|
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Τύπος συνδετήρων | LC |
| Εφαρμογή | Συνδετήρας ινών |
| Λιμένας | Shenzhen |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | bluetooth, το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, IP, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | FTTH 8 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών πυρήνων |
| Τύπος | Ferrule Zirconia, SM/MM |
|---|---|
| Εφαρμογή | μέρος οπτικών ινών |
| Λιμένας | Shenzhen |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | στην τσάντα PP |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Τύπος | Προσαρμοστής ινών opitc, Ενιαία λειτουργία/multymode |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Μήκος κύματος | 9-125um |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | ΚΑΝΕΝΑΣ |
| Εφαρμογή | ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN, |