| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Πρότυπο όνομα | Συνδετήρας οπτικών ινών Corning |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Compatiable με Optitap (Corning), συνδετήρας Χ (Amphenol) |
| Τύπος καλωδίων | Επίπεδο καλώδιο πτώσης 3.0mm, 5.0mm, επίπεδα 2.0*3.0mm |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Τύπος ινών | Singlemode 9/125 |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφή απώλειας | >50db |
| Χρώμα σακάτου | Κίτρινο |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >50db |
| Χρώμα σακακιών | Κίτρινος |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος συνδετήρων | SC, LC, FC, ST |
| Χρώμα σακακιών | Κίτρινος |
| μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Λύσεις FTTx, εσωτερικός τοίχος mountable |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | κιβώτιο 4 πυρήνων FTTH |
| Υλικό | ABS ή PC |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | Κέντρο δεδομένων, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, CCTV, σταθμός βάσης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Mpo-LC σκοινί μπαλωμάτων |
| Τύπος | Συνδετήρας οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Όνομα προϊόντων | Γρήγορος συνδετήρας Sc |
| Εξωτερικό σακάκι | Τσάντα PE |
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, μπεζ |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Αριθ. της ίνας | 1. |
| Τύπος λιμένων | SC/ST/FC και RJ45 |
| Ποσοστό στοιχείων | 10/100/1000M |
| Τύπος | μετατροπέας μέσων |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Λειτουργούντα πρότυπα | 10/100Base-TX και 100Base-FX |
| Απαίτηση δύναμης | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Απόσταση εφαρμογών | 20km επάνω 20km |
| Τύπος | Συνδετήρας ινών |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU ect. |
| Ferrule τέλος-πρόσωπο | PC, UPC, APC |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία, πολλαπλού τρόπου |
| Τύπος καλωδίων | Simplex, διπλό |