| Τύπος | Ράφια & περίφραξη |
|---|---|
| Χρήση | Υπερυψωμένος, θαμμένος άμεσα, καταπακτή |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | οπτική ίνα |
| Όνομα προϊόντων | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Τύπος ινών | Πολύτροπος |
| Διάμετρος | 2.0 mm/3.0mm |
| μήκος | 1M, 1.5M, 2M ως αίτημά σας |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | ftth μίνι τελικό πλαίσιο 2 οπτικών ινών λιμένες |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Όνομα προϊόντων | Γείσο οπτικών ινών, 1 λιμένας |
| Κατάλληλος προσαρμογέας | SC, LC |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Όνομα προϊόντων | Γείσο οπτικών ινών, 1 λιμένας |
| Κατάλληλος προσαρμογέας | SC, LC |
| Τύπος | Διαχωριστής PLC οπτικών ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 1*8 θραύστης PLC οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | G652D ή G657A1 |
| στίλβωση καλωδίων | APC/PC/UPC |
| εξωτερική θήκη καλωδίων | PE ή |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 1*8 θραύστης PLC |
| Τύπος ινών | G657A1 |
| Μήκος καλωδίων | 1M |
| Μέγεθος σωλήνων χάλυβα | 60x7x4mm |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Όνομα προϊόντων | Πρόσοψη οπτικών ινών, 4 θυρών |
| Κατάλληλος προσαρμογέας | SC, LC |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Γείσο οπτικών ινών, λιμένας 2 |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Αριθ. της ίνας | 1. |
| Στεγανοποιήστε | IP67 IP68 |
| Τύπος ινών | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |