| Τύπος | FWDM |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | 3 λιμένας FWDM |
| Λειτουργούν μήκος κύματος | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Λιμένες | 3 λιμένες |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | Κιβώτιο FTTH |
| Διάμετρος καλωδίων | 5mm10mm |
| Λιμένες προσαρμοστών | 2 |
| Τύπος | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | Περάτωση/περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών τύπων θόλων |
| Αρίθμηση ινών | 12,24,36,48,96,144,288 |
| Μέγεθος | 160 X 540 D*H (χιλ.) |
| Τύπος | Γρήγορος εξοπλισμός συνδετήρων, Sc |
|---|---|
| Εφαρμογή | FTTX |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τύπος ινών | ΚΚ |
| Μήκος κύματος | 1310/1550nm |
| Τύπος | Πομποδέκτες οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Τύπος λιμένων | Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών |
| Ποσοστό στοιχείων | 10/100/1000M |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος/πολυ τρόπος |
| Τύπος | Πομποδέκτες οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M |
| Τύπος ινών | Ενιαία διπλή ίνα τρόπου |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Τύπος | Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα προϊόντων | μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M |
| Τύπος ινών | Ενιαίος περισσότεροι & πολυ διπλή ίνα τρόπου |
| Εφαρμογή | Δίκτυο FTTH FTTB FTTX |
| Τύπος | Επιχειρηματικό ασύρματο σημείο πρόσβασης |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Ανοξείδωτο που δένει το πάχος | 4.6mm/7.9mm/10mm/12mm/12.7mm/15mm/16mm/19mm |
| Μήκος ανά εξέλικτρο | 30m / 50m |
| Πλάτος αγκράφες | 10mm/12mm/16mm/19mm |
| Τύπος | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών, θόλος/οριζόντιος |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Περάτωση | PP/PC/ABS/ABS+PP |
| Ικανότητα κιβωτίων | 12-288 πυρήνας |
| Υλικό δίσκων συναρμογών | ABS |
| Κέντρο | Single-mode ή πολλαπλού τρόπου |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 10G, 40G, 100G, κλπ. |
| Μέλος δύναμης καλωδίων | Νήματα αραμιδίου, σύρμα χάλυβα |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | ΟΜ1, OM2, OM3, OM4, OS2 |