| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος συνδετήρων | MTP |
| Αρίθμηση ινών συνδετήρων | 12, 24 |
| Πολωνικά | Η/Υ, APC |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Τύπος συνδετήρων Β | OptiTap |
| Τύπος συνδετήρων Α | SC/APC |
| Τύπος προϊόντων | Συνελεύσεις καλωδίων πτώσης FTTH |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | IP, 4g, 3G |
| Εφαρμογή | Furukawa λεπτό, προσαρμοστής Huawei και Optitap |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | IP, 4g, 3G |
| Εφαρμογή | Huawei, Furukawa λεπτά και προσαρμοστής Optitap |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | IP, 4g, 3G |
| Εφαρμογή | Huawei και Optitap, λεπτός προσαρμοστής |
| Τύπος | Οπτικές ίνες |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Αριθ. της ίνας | 24 |
| τρισδιάστατη δοκιμή | 100% |
| Τύπος ινών | SM/MM/OM3/OM4/OM5 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Πρότυπο όνομα | Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης OptiTap |
| Συνδετήρας Α | OptiTap συνδετήρας |
| Συνδετήρας Β | Connnector SC/APC με το πόδι 2.9mm |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >50db |
| Αριθμός αγωγών | 1 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Συνδετήρας | SC-SC |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40~+75°C |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Αριθ. της ίνας | 24. |
| Πολλαπλού τρόπου ίνα | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode ίνα | G655, G652D, G657A1, G657A2 |