| Τύπος | Προσδιοριστικό ινών |
|---|---|
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Χρώμα | Άσπρος |
| μήκος | 6CM |
| Λιμένας | Shenzhen |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Δίκτυο | οπτική ίνα |
| Όνομα | μπότα συνδετήρων ινών 90 βαθμού |
| Όνομα προϊόντων | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Τύπος συνδέσμου | Αξιολόγηση των επιπτώσεων της χρήσης του εν λόγω υλικού |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |
| Τύπος καλωδίων | Ίνα |
| Υλικό καλωδίων | Καθορισμός των προδιαγραφών που πρέπει να τηρούνται για την παρακολούθηση της συμμόρφωσης |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0.3dB |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Πυρήνας ινών | 8 ο πυρήνας, 12 αφαιρεί τον πυρήνα, πυρήνας 24 |
| Συνδετήρας | MTP, MPO, LC, SC |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα | μπότα συνδετήρων ινών 90 βαθμού |
| Όνομα προϊόντων | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | G652D, G657A1, G657A2, G655 |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Όνομα προϊόντων | Γείσο οπτικών ινών |
| Κατάλληλος προσαρμογέας | SC, LC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >55db |
| Χρώμα σακακιών | Μαύρος |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTA, FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, οπτική ίνα |
| Δομή καλωδίων | Υπαίθριο καλώδιο πτώσης FTTH/στρογγυλό καλώδιο/οριζόντια καλώδιο πτώσης |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | οπτική ίνα |
| Δομή καλωδίων | Υπαίθριο καλώδιο πτώσης FTTH/στρογγυλό καλώδιο/οριζόντια καλώδιο πτώσης |
| Τύπος | FTTA Patch Cord |
|---|---|
| Χρήση | FTTA |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | οπτική ίνα |
| Στεγανοποιήστε | IP68 |