| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >50db |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX, FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Πλεξίδα MPO |
| Τύπος | Λύσεις FTTx, 2.5mm |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Τύπος συνδετήρων | SC ST FC |
| συσκευασία | 1 PC το /box |
| Τύπος | Κιβώτιο εργαλείων οπτικών ινών, ελεγκτές &Tools |
|---|---|
| Χρήση | FTTX, FTTH |
| Μέγεθος τσαντών | 28*15*20cm |
| Εξαρτήματα 1 | Μπαλτάς οπτικών ινών |
| Εξαρτήματα 2 | 10MW VFL |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 5 |
| Δίκτυο | οπτική ίνα |
| Όνομα προϊόντων | Άλτης συνδετήρων οπτικών ινών SMA 905 |
| Τύπος | Μπαλτάς οπτικών ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μπαλτάς οπτικών ινών |
| Διάμετρος Outercoat | 0.25mm0.9mm |
| Διάμετρος ινών | 125μm |
| Διασπασμένη γωνία | <0> |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC UPC SM DX FTTH |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, IP, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Αόρατο τελικό κιβώτιο καλωδίων ινών |
| Αριθμό μοντέλου | ΑΦΙΒΕΡΣΟΛΥΣΙΟΣ-Καλώδιο τροχό |
|---|---|
| Τοποθεσία προέλευσης Δάχος | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | 500 μέτρα φορητό πεδίο αναπτυσσόμενο τακτικό καλώδιο οπτικών ινών |
| Υλικό | μέταλλο ή πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 100M-1000M |
| Αριθμό μοντέλου | ΑΦΙΒΕΡΣΟΛΥΣΙΟΣ-Καλώδιο τροχό |
|---|---|
| Τοποθεσία προέλευσης Δάχος | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | 500 μέτρα φορητό πεδίο αναπτυσσόμενο τακτικό καλώδιο οπτικών ινών |
| Υλικό | μέταλλο ή πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 100M-1000M |