| Αριθμός αγωγών | 1 |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A, G652D, ενιαίος τρόπος του /multi τρόπου |
| Μήκος καλωδίων | 20m.30m, 50m ή προσαρμοσμένος |
| Αρίθμηση ινών | 1-12 πυρήνες |
| Εφαρμογή | το εσωτερικό /outdoor χρησιμοποιούμενο |
| Αριθμός αγωγών | 2 |
|---|---|
| Καλώδιο OD | Καλώδιο OD: 900um, 2.0mm και 3.0mm διαθέσιμα |
| Εξωτερικό σακάκι | PVC ή LSZH |
| Χαρακτηριστική απώλεια εισαγωγής (IL) | ≤0.2dB |
| Επιστροφής απώλεια (RL) | ≥55dB |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τρόπος ινών | Ενιαίος & τρόπος Mult |
| Καλώδιο Diamete | 0.9/2.0/3.0 χιλ. |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο μπαλωμάτων MPO |
| Τύπος | Λύσεις FTTx, 1.25mm |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | ferrules LC/MU 1.25mm καθαριστής οπτικών ινών |
| Τύπος συνδετήρων | LC/MU |
| Τύπος | Λύσεις FTTx |
|---|---|
| Χρήση | Οπτική εγκατάσταση εξοπλισμού |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN |
| Όνομα προϊόντων | Καθαριστής συνδετήρων οπτικής ίνας |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, 4g, 3G, ίνα |
| Τύπος συνδετήρων | MPO |
| Τύπος | Splicer τήξης ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Μέση απώλεια συναρμογών | 0.02dB (SM), 0.01dB (ΚΚ), 0.04dB (NZDS), 0.04dB (ΕΤΑ) |
| Να συνδέσει το πρότυπο | Αυτοκίνητο & εγχειρίδιο & Full Auto |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Sc/apc-Sc APC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Μήκος καλωδίων | 0.5m, 1.5m, 20M, 3M |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία ή Multimode |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) |
| Εμπορικό σήμα ινών | Corning, YOFC, OFS… |