| Εύρος ζώνης καλωδίων | 2000MHz/km |
|---|---|
| Τρόπος ινών | Πολλαπλού τρόπου |
| Καλώδιο που τραβά τη δύναμη | 50N |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 5.0mm |
| Μήκος καλωδίων | 3m |
| Τύπος συνδέσμου | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Μείωση καλωδίων | 3.0dB/km |
| Τρόπος ινών | Πολλαπλού τρόπου |
| Βαθμολογία φλόγας καλωδίου | Iec60332-1 |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 5.0mm |
| Τύπος | Πλεξίδες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN, το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, 4g, 3G, ΊΝΑ |
| Όνομα προϊόντων | SC/UPC πλεξίδα |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Όνομα προϊόντων | Επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων ινών OptiTap |
| Τύπος συνδετήρων | OptiTap |
| Τύπος συνδετήρων Α | SC/APC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Connecter | LC, SC, ST, FC |
| Ferrule πρόσωπο τελών | PC/UPC/APC |
| Τρόπος | Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | LC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTT, εξοπλισμός δοκιμής |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα |
| Όνομα προϊόντων | 12 πυρήνας 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
|---|---|
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >60dB |
| Εμπορικό σήμα ινών | Corning, YOFC, OFS… |
| Τύπος συνδετήρων | SC, LC, FC, ST |
| Τύπος | Οπτικές ίνες |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN, bluetooth, το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, SDK, TCP, IP, σημείο ε |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος το /OS2/ πολυ Mode/om3/om4/om5 |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | LC σε LC οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών |