| Τύπος | Πλεξίδες ινών |
|---|---|
| Τύπος ινών | SM/MM/OM3 |
| Πυρήνας ινών | 2,4,6,8,12 πυρήνας προαιρετικός |
| Μήκος ινών | 1m ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος συνδετήρων | FC SC ST LC |
| Αριθμό μοντέλου | ΑΦΙΒΕΡΣΟΛΥΣΙΟΣ-Καλώδιο τροχό |
|---|---|
| Τοποθεσία προέλευσης Δάχος | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | 500 μέτρα φορητό πεδίο αναπτυσσόμενο τακτικό καλώδιο οπτικών ινών |
| Υλικό | μέταλλο ή πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 100M-1000M |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | E2000 σκοινί μπαλωμάτων |
| Τύπος | Πλεξίδες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα | Ρίξτε καλώδιο |
| Τύπος ινών | G657A1, G657A2 |
| Χρώμα | λευκό, μαύρο |
| Τύπος | Άλλος |
|---|---|
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Όνομα προϊόντων | Πολλαπλού τρόπου διπλοί συνδετήρες καλωδίων ινών LC οπτικοί |
| Συνδετήρας | LC |
| Ferrule του τέλους τουπροσώπου | PC, UPC, APC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) |
| Αρίθμηση ινών | ίνα 2 έως 24 |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | ≥ 10 |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Τύπος ινών | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Εμπορικό σήμα ινών | Corning, OFS, YOFC |
| Αριθμό μοντέλου | ΑΦΙΒΕΡΣΟΛΥΣΙΟΣ-Καλώδιο τροχό |
|---|---|
| Τοποθεσία προέλευσης Δάχος | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | 500 μέτρα φορητό πεδίο αναπτυσσόμενο τακτικό καλώδιο οπτικών ινών |
| Υλικό | μέταλλο ή πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 100M-1000M |
| Αριθμό μοντέλου | TAC-Tactical Διάταξη καλωδίων |
|---|---|
| Τοποθεσία προέλευσης Δάχος | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | 500 μέτρα φορητό πεδίο αναπτυσσόμενο τακτικό καλώδιο οπτικών ινών |
| Υλικό | μέταλλο ή πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 100M-1000M |
| Τύπος | Πίνακας κώδικα οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G, ίνα |
| Τύπος ινών | SM/OM3/OM4 |