| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | Κέντρο δεδομένων, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, CCTV, σταθμός βάσης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTT, εξοπλισμός δοκιμής |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα, σκοινί μπαλωμάτων MPO, καλώδιο mpo |
| Όνομα προϊόντων | 12 πυρήνας 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Αριθμός αγωγών | 1 |
| Τύπος ινών | G657A, G652D, ενιαίος τρόπος του /multi τρόπου |
| Μήκος καλωδίων | 20m.30m, 50m ή προσαρμοσμένος |
| Αρίθμηση ινών | 1-12 πυρήνες |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Sc-Sc σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
| Τύπος καλωδίων | ΟΜ3 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | LC |
| Ονομασία προϊόντος | Συνέλευση καλωδίων ινών |
| Βαθμολογία φλόγας καλωδίου | Iec60332-1 |
| Εύρος ζώνης καλωδίων | 2000MHz/km |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 20,0 3,0 5,0 mm |
|---|---|
| Εύρος ζώνης καλωδίων | 2000MHz/km |
| Ονομασία προϊόντος | Συνέλευση καλωδίων ινών |
| Αρίθμηση ινών | 2 |
| Βαθμολογία φλόγας καλωδίου | Iec60332-1 |
| Διάμετρος καλωδίων | 3.0mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 5.0mm |
| Καλώδιο που τραβά τη δύναμη | 50N |
| Τύπος συνδέσμου | LC |
| Μήκος καλωδίων | 3m |
| Τύπος | Πλεξίδες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Όνομα | SC/APC σκοινί μπαλωμάτων |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Αρίθμηση ινών | Simplex |
| Τύπος | Πλεξίδες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος συνδετήρων | SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ… |
| Γυαλίζοντας τύπος | PC, UPC, APC |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία 9/125 |
| Απώλεια Inserion | <0> |
| Επιστροφής απώλεια | >50db |