| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTX |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Τύπος ινών | Ενιαία λειτουργία |
| Κατηγορία προστασίας IP | IP68 |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης Sc UPC FTTH |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Τύπος | FC/SC/ST/LC |
| Τρόπος | SM&MM |
| Συνθήκες εργασίας | -40°C σε +75°C |
| Μήκος κύματος εργασίας | 1200~1600nm |
| Τύπος | Splicer τήξης ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 έτη |
| Λέξεις κλειδί | καλώδιο οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή |
| Χρόνος συναρμογής | 5s |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | 4g, 3G, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, οπτική ίνα loopback |
| Τύπος συνδετήρων | LC |
| Τύπος | Καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρώμα σακακιών | Κίτρινος ή προσαρμόστε |
| Διάμετρος | 600um |
| Υλικό | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | 4g, 3G, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, οπτική ίνα loopback |
| Τύπος συνδετήρων | LC |
| Τύπος | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | 48/96 κοινή περάτωση οπτικής ίνας πυρήνων |
| Λιμένας | Shenzhen |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Όνομα προϊόντων | 48/96 κοινή περάτωση οπτικής ίνας πυρήνων |
| Λιμένας | Shenzhen |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Sc/apc-Sc APC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών |