| Τύπος | κουτί διανομής οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN, bluetooth, το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, κανένα, SDK, TCP, IP, |
| Όνομα προϊόντων | Κιβώτιο διανομής οπτικής ίνας |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα | Τελικό κιβώτιο FTTX MST |
| Διαστάσεις (LxWxH) | 365x137x90mm (χωρίς κάλυψη) 375x142x120mm (με την κάλυψη) |
| Τύπος | Άλλος |
|---|---|
| Δίκτυο | Το ασύρματο τοπικό LAN |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | G652D/G657A1/G657A2 |
| Ποιοτικός έλεγχος | 100% δοκιμή πριν από την αποστολή |
| Τύπος | Οπτικός μετρητής δύναμης ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 1 έτος |
| Σειρά μέτρησης (dBm) | -70~+6dBm |
| Συνδετήρας | FC/SC/ST |
| Τύπος | Προσαρμοστής ινών & συνδετήρες, Sc UPC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Χρώμα | μπλε |
| Υλικό | PC |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH, FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Caixa CTO |
| Τύπος | Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTX |
| Δίκτυο | 4g, 3G |
| Όνομα | Τελικό κιβώτιο FTTX MST |
| Διαστάσεις (LxWxH) | 365x137x90mm (χωρίς κάλυψη) 375x142x120mm (με την κάλυψη) |
| Τύπος | Οπτικές ίνες |
|---|---|
| Χρήση | FTTP |
| Αριθ. της ίνας | 2. |
| Τύπος λιμένων | Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών |
| Ποσοστό στοιχείων | 10/100/1000M |
| Τύπος | Προσαρμοστής & συνδετήρες ινών |
|---|---|
| Χρήση | FTTH |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 2 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, 4g, 3G |
| Όνομα προϊόντων | Τυποποιημένοι συνδετήρες οπτικών ινών Sc LC FC ST |
| Τύπος | Ράφια & περίφραξη |
|---|---|
| Χρήση | FTTx, δίκτυα κέντρων δεδομένων |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 3 |
| Δίκτυο | Το συνδεμένο με καλώδιο τοπικό LAN, ONVIF, 4g, 3G, ίνα |
| Όνομα | Κασέτα mpo οπτικών ινών |